Sök

Morneon Fasad

Fasadrenovering och takomläggning i Skåne

Kontakta oss

Kontakta oss gärna om du är intresserad av att starta ett renoveringsprojekt med oss, eller har frågor angående ett pågående projekt.

Som VD har Frej ett övergripande ansvar för Morneon Fasad AB:s verksamhet. Kontakta Frej, Roland, Goran eller Robbin för rådgivning eller för att boka in ett möte för syn av era fasader. Är du intresserad av ett anbud kan du också fylla i vårt anbudsformulär, så kontaktar vi dig. Frej arbetar även som projektledare på plats och är huvudsaklig kontaktperson gällande frågor som rör våra tjänster. Kontakta gärna Jonny eller Thomas om du har frågor som rör respektive projekt de är ansvariga för.

Behöver du råd? Ring oss nu!

morneon-fasad-frej
Frej Josefsson

VD & Projektledare
040 – 611 00 49
0735 – 15 35 31
frej@morneonfasad.se

morneon-fasad-jonny
Jonny Nilsson

Arbetsledare
040 – 611 00 48
0735 – 15 35 32
Jonny@morneonfasad.se

morneon-fasad-tomas
Thomas Christensen

Arbetsledare
040 – 611 00 49
0735 – 15 35 34
thomas@morneonfasad.se

morneon-fasad-goran
Goran Gjorgievski

Kalkyl & Anbud
040 – 611 00 58
0735 – 15 35 40
goran@morneonfasad.se

Robbin Ahlgren

Kalkyl & Anbud
0735 – 15 35 41
robbin@morneonfasad.se

Marina Assarsson

Ekonomi & Administration
040 – 611 00 37
marina@morneonfasad.se

morneon-fasad-roland
Roland Larsson Edberg

Kalkyl, Anbud & Projektledare
040 – 611 00 39
0735 – 15 35 35
roland@morneonfasad.se