Sök

Morneon Fasad

Fasadrenovering och takomläggning i Skåne

Kontakta oss

Kontakta oss gärna om du är intresserad av att starta ett renoveringsprojekt med oss, eller har frågor angående ett pågående projekt.

Som företagschef har Roland ett övergripande ansvar för Morneon Fasad AB:s verksamhet. Kontakta Frej eller Goran för rådgivning eller för att boka in ett möte för syn av era fasader. Är du intresserad av ett anbud kan du också fylla i vårt anbudsformulär, så kontaktar vi dig. Frej arbetar även som projektledare på plats och är huvudsaklig kontaktperson gällande frågor som rör våra tjänster. Kontakta gärna Jonny eller Christer om du har frågor som rör respektive projekt de är ansvariga för.

Behöver du råd? Ring oss nu!

Roland Larsson Edberg

Företagschef & Projektledare
040 – 611 00 39
0735 – 15 35 35
roland@morneonfasad.se

Jonny Nilsson

Arbetsledare
040 – 611 00 48
0735 – 15 35 32
Jonny@morneonfasad.se

Christer Paulsson

Arbetsledare
040 – 611 00 52
0735 – 15 35 39
Christer@morneonfasad.se

Frej Josefsson

Kalkyl, Anbud & Projektledare
040 – 611 00 49
0735 – 15 35 31
frej@morneonfasad.se

Goran Gjorgievski

Kalkyl & Anbud
040 – 611 00 58
0735 – 15 35 40
goran@morneonfasad.se

Lena Göransson

Adminstratör
040 – 611 00 37
lena@morneonfasad.se